Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska to niezwykle popularna wieś, która jest chętnie odwiedzana przez turystów zarówno z Polski jak i za granicy. Dzięki położeniu na wysokości od 850 do 1000 metrów nad poziomem morza jest jednym z najważniejszych punktów, odwiedzanych przez miłośników zimowych sportów. To kompleks turystyczno-rekreacyjny, który jest rajem dla narciarzy. Znajdujące się tam stoki na łagodnych jak i stromych górach dają szeroki wachlarz możliwości wyboru stopnia trudności sportowcom, którzy chcą miło spędzić czas jeżdżąc na nartach lub desce. Wieś obecnie zamieszkuje około 3 tysiące ludzi, a ich głównym utrzymaniem jest turystyka. Dzięki szerokiej ofercie noclegowej [zobacz] istnieje możliwość goszczenia dużej ilości turystów. Niezwykłe chaty góralskie z drewna, z kominkami oraz regionalną muzyką dodadzą klimatu i sprawią, iż nikt nie będzie chciał opuszczać tego miejsca.

Głównym powodem, dla którego tak chętnie odwiedzana jest gmina Bukowina Tatrzańska są przede wszystkim Tatry. Ze względu na przepiękne widoki, szczególnie podczas zimy, kiedy to śnieg okrywa góry tworząc niepowtarzalny krajobraz zapadający w pamięci na długie lata. Oprócz powyższych atrakcji jedną z głównych i może bardziej relaksującą i odprężająca formą rozrywki są Termy Bukovina. Obiekt jest świetnym pomysłem na spędzenie weekendu zarówno dla singli, par, rodzin czy przyjaciół. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie poczynając od dwudziestu basenów termalnych, 8 rożnego rodzaju saun oraz chwili dla siebie w SPA korzystając z masy zabiegów relaksujących, odchudzających poprawiających samopoczucie i wiele wiele innych. Bukowina Tatrzańska to prestiżowe miejsce, które z chęcią odwiedzają polskie gwiazdy w celu odpoczynku  którego niestety duże miasto nie może im zapewnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>